Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour

Ubytovanie Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Ak sa chystáte na dovolenku do Antiguy a Barbudy a ste nadšenými milovníkmi prírody a dobrodružstiev, nezabudnite si naplánovať návštevu Antigua Rainforest Canopy Tour. Tento úchvatný zážitok vám umožní objaviť divokú stránku Antiguy a Barbudy a poodhaliť tajomstvá jedného z najbohatších dažďových lesov v Karibiku.

Antigua Rainforest Canopy Tour je unikátny zážitok, ktorý vám umožní preskúmať exotickú faunu a flóru Antiguy a Barbudy z výšky stromov. Po príchode budete mať možnosť sa zúčastniť informačnej bezpečnostnej prezentácie a výcviku. Skúsenými inštruktormi vás naučia, ako používať bezpečnostné vybavenie a postupy počas výletu.

Po ukončení prípravy sa vydáte na dobrodružnú cestu po pôsobivých a obrovských stromoch dažďového lesa. Budete sa pohybovať po unikátnych lanových dráhach a mostoch, ktoré sú visieť odoberané medzi korunami stromov. Každý zážitok si môžete prispôsobiť svojmu tempu a pohodliu a užívať si panoramatické výhľady na prekrásnu krajinu Antiguy a Barbudy.

Počas vašej cesty vám budú k dispozícii odborní sprievodcovia, ktorí vám poskytnú informácie o faune a flore, ktorú budete pozorovať. Môžete sa tešiť na pozorovanie tropických vtákov, obrúskov, opíc a iných exotických zvierat a rastlín. Táto nezabudnuteľná skúsenosť bude nielen vzrušujúcim dobrodružstvom, ale aj príležitosťou spoznať bohatú biodiverzitu ostrova.

Ak máte radi trochu adrenalínu, nezmeškajte možnosť prejsť jedným z najdlhších a najrýchlejších lanových dráh v Karibiku. Táto adrenalínová jazda vám umožní zažiť vzrušenie a adrenalín z pohľadu vtáka, keď budete letieť rýchlosťou až 50 km/h cez dažďový les. Bude to skutočný adrenalínový zážitok, ktorý si budete pamätať na celý život.

Antigua Rainforest Canopy Tour sa nachádza v oblasti Fig Tree Drive, ktorý sa nachádza v južnej časti ostrova Antigua. Môžete si vybrať medzi rôznymi zájazdmi a možnosťami, vrátane ranných alebo popoludňajších výletov. Výlety sú vedené malými skupinami, čo zaisťuje osobnú atmosféru a optimálnu starostlivosť od odborníkov.

Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku, Antigua Rainforest Canopy Tour je určite miestom, ktoré treba navštíviť. Okrem strhujúcej prírody si môžete vychutnať aj nádherné výhľady a vzrušenie zo zážitkov pod stromami. Táto kombinácia dovolenky v prírode a dobrodružstva spôsobí, že sa budete cítiť, akoby ste ožili.

Návšteva Antigua Rainforest Canopy Tour je jednoducho neprehliadnuteľnou súčasťou každej dovolenky v Antigue a Barbude. Pripravte sa na vzrušenie, dobrodružstvo a užite si jedinečné zážitky z karibskej prírody. Buďte pripravení na poľavenie adrenalínu a objavte tajomstvá jedného z najbohatších dažďových lesov v tejto oblasti sveta.


Najčastejšie otázky a odpovede Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


1. Čo je Antigua Rainforest Canopy Tour?
Antigua Rainforest Canopy Tour je zážitková aktivita, ktorá vás zavedie do bezprostrednej blízkosti antigujského dažďového pralesa. Skúsení sprievodcovia vás prevádzajú cez lanové mosty a zipsliou do rôznych úrovní a častí pralesa.

2. Kde sa nachádza Antigua Rainforest Canopy Tour?
Táto aktivita sa nachádza na ostrove Antigua v Karibiku.

3. Ako dlho trvá Antigua Rainforest Canopy Tour?
Celkový čas trvania túry je približne 2 až 2,5 hodiny.

4. Ako sa dostanem na miesto, kde sa koná túra?
Budete potrebovať vlastné dopravné prostriedky na presun z vášho ubytovania na miesto, kde sa koná túra. Odporúčame si rezervovať taxík.

5. Aká je minimálna a maximálna veková hranica pre túru?
Minimálny vek pre túru je 6 rokov. Neexistuje žiadny maximálny vek.

6. Musím mať niektoré špeciálne vybavenie?
Čiastočne. Túra zahŕňa prechádzky po lanových mostoch a zipslide. Odporúčame vám mať na sebe pohodlnú obuv a oblečenie. Tiež je odporúčané mať so sebou repelent proti hmyzu a ochranný krém na slnko.

7. Je túra bezpečná?
Áno, túra je bezpečná. Všetok vybavenie je pravidelne kontrolované a údržba je zabezpečená. Sprievodcovia majú tiež komplexnú prípravu na poskytovanie bezpečnosti pre účastníkov.

8. Koľko ľudí je zvyčajne na jednej túre?
Počet účastníkov na jednej túre sa líši, ale väčšinou je to skupina 6 až 10 ľudí.

9. Aké je povolené najväčšie váhové obmedzenie pre túru?
Najväčšie povolené váhové obmedzenie pre túru je 230 libier (104 kg).

10. Musím si rezervovať miesto vopred?
Áno, odporúčame si miesto rezervovať vopred, pretože túra je často plne obsadená.


Dovolenka Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Ak hľadáte dovolenku, ktorá vám umožní úplne sa odpojiť od každodenného stereotypu a ponúkne vám nezabudnuteľné zážitky a dobrodružstvá, určite sa musíte pozrieť na Antigua a Barbuda. Tieto dve karibské ostrovy sú známe svojou prírodnou krásou a luxusom, ktorý vám poskytne dokonalý relax a oddych od ruchu mesta.

Jednou z najpopulárnejších aktivít na Antigue je Rainforest Canopy Tour. Tá vás zavedie do srdca tropického lesov, kde budete mať možnosť si vychutnať krásu prírody z úplne iného uhla pohľadu.

Túra začína v stanici na zemi, kde dostanete bezpečnostné vybavenie a instrukcie od odborníkov. Potom budete odviezaní na vrchol stromov, kde sa bude odohrávať väčšina vášho dobrodružstva. Vďaka sieťovaným chodníkom a lánom sa budete unášať nad zemou a preskúmavať tajomstvá týchto nádherných lesov.

Počas tejto túry máte jedinečnú možnosť vidieť rôzne druhy vtákov, motýľov, netopierov a iné endemické druhy živočíchov. Okrem toho, ak ste športový nadšenec, môžete si užiť adrenalínový zážitok, keď kopnete do lano a preletíte cez stromy ako Tarzan.

Po skončení tohto úžasného dobrodružstva sa môžete vrátiť na zem a pokračovať vo vašom objavovaní ostrova. Antigua ponúka množstvo ďalších aktivít, ako napríklad potápanie, surfovanie, jazdu na koňoch a prechádzky po pláži.

Ak hľadáte dovolenku, ktorá vám umožní zbaviť sa stresu a ponúkne vám zábavu a dobrodružstvo s prírodou, Antigua a Barbuda sú pre vás ideálnou destináciou. A ak plánujete navštíviť Antiguu, nezabudnite si návštevu Rainforest Canopy Tour zahrnúť do vášho plánu. Je to jedinečná príležitosť vidieť karibské ostrovy z úplne iného uhla pohľadu.


Počasie Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Antigua a Barbuda je dvojostrovie ležiace v Karibiku. Tieto malebné ostrovy sú známe svojimi bielymi plážami, tyrkysovými vodami a bohatou faunou a flórou. Avšak, jeho tropické podnebie prináša aj výnimky v podobe príležitostných dážďov a búrok. Napriek tomu, počasie tu zvyčajne zaručuje príjemnú dovolenku a je ideálne pre rôzne vonkajšie aktivity.

Ak hľadáte nezabudnuteľný zážitok v Antigue a Barbude, jednou z najlepších možností je Absolonov dážďový les Canopy Tour. Táto adrenalínová turistika je určená pre všetkých dobrodružne založených turistov, ktorí si želajú priblížiť si miestnu faunu a flóru v jedinečnom prostredí dažďového lesa.

Túra trvá približne 2,5 hodiny a vedie vás cez hustý dažďový les, ktorý je domovom rôznych druhov vtákov, opíc a iných divých zvierat. Počas vašej prechádzky budete mať možnosť obdivovať nádherné výhľady na okolitú krajinu a pociťovať tú adrenálínovú nálož, keď sa budete pohybovať medzi korunami stromov na lanách a mostoch.

Prvou zastávkou na túre je rozhľadňa, odkiaľ môžete obdivovať panorámu dažďového lesa a nedotknutú prírodu. Potom pokračujete na ziplinu, ktorá je jednou z najvýznamnejších častí túry. Ziplíny vás usadnú na laná a ponúknu vám jedinečný pohľad na okolitú krajinu, zatiaľ čo sa nebojácne prechádzate cez stromy.

Po ziplíne budete mať tiež možnosť preskúmať viac mostí a lán, ktoré vám poskytnú ešte väčšie dobrodružstvo medzi korunami stromov. Pracovníci túry budú s vami po celý čas a poskytnú vám informácie o miestnom prostredí a zážitky z dažďového lesa.

Je dôležité si všimnúť, že túra Antigua Rainforest Canopy je vhodná pre každého, vrátane detí starších ako 6 rokov a starších osôb. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti, pretože každý účastník bude dostatočne zaškolený pred začiatkom túry.

Ak si želáte zažiť niečo nové a vzrušujúce v Antigue a Barbude, siahnite po plnej ruke a skúste Absolonov dážďový les Canopy Tour. Táto jedinečná túra vám poskytne zážitok z dažďového lesa, ktorý nezabudnete. Buďte pripravení na dobrodružstvo a obdivujte krásu prírody, ktorá je obklopená krásnou krajinou ostrovov Antigue a Barbuda.


Letenka Antigua a Barbuda Antigua Rainforest Canopy Tour


Antigua a Barbuda sú krásne karibské ostrovy, ktoré ponúkajú množstvo aktivít pre turistov. Medzi nimi patrí aj Antigua Rainforest Canopy Tour, ktorá ponúka unikátny zážitok pre dobrodruhov.

Canopy tour sa skladá z približne dvojhodinového výletu do hlbín tropického pralesa. Turisti sa prvýkrát zoznámia s tímom, ktorí im pomôžu s výstrojou a vysvetlia im postup a bezpečnostné pokyny. Potom sa vydajú na prechádzku lesom, kde sa ocitnú pod korunami stromov.

Aké to je ležať v hamaku, kývať sa sem-tam a pozorovať okolo prekrásnu prírodu? Výhľad na tropickú zeleň, ktorá sa otvára pred vami, je jednoducho úchvatný. Aby ste sa mohli pohodlne voziť po korunách stromov, je potrebné sa priviazať k lanu a spoločne sa prepravovať po jednotlivých stanovištiach.

Tento typ turistiky poskytuje turistom možnosť vidieť svet z iného uhla pohľadu. Mnohí ľudia si neuvedomujú, aké dôležité sú pralesy a aká úžasná príroda sa v nich skrýva. Rainforest Canopy Tour pomáha ukázať turistom dôležitosť ochrany tropických pralesov a ich biodiverzity.

Canopy tour v Antigue a Barbuda vám ponúkne neuveriteľný zážitok, aký si určite nebudete chcieť nechať ujsť. Výhľady, ktoré získate, sú neprekonateľné, a preto by sa každý turista mal rozhodnúť, že tento jedinečný zážitok vyskúša. Navštívte Antigue a Barbudu a užite si tento úchvatný zážitok.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky