Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Argentína San Carlos de Bariloche

Dovolenka Argentína San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche, známý jako "argentinské Švýcarsko", je jedno z nejoblíbenějších letovisek v Argentině. Nachází se na jihozápadě země, v provincii Río Negro, a je obklopen Andami a nádhernými jezery a lesy.

Bariloche je známý svým krásným krajinám a je ideálním základnou pro outdoorové aktivity. Milovníci horských sportů se tu mohou vydat na turistiku, běžecké lyžování a snowboardingu. Mezi další populární aktivity v Bariloche patří rybaření, cyklistika, rafting a jachting.

Jezera Nahuel Huapi a Moreno jsou v Bariloche nejvýznamnějšími atrakcemi. Nabízejí tisící úchvatných výhledů a jsou rájem pro koupání a vodní sporty. K tomu se Musketský ostrov stává stále oblíbenějším turistickým cílem, kde si můžete prohlédnout kolonii kormoránů.

Bariloche je také známý pro své místní speciality, jako je čokoláda, kterou si můžete pochutnat ve městě. Místní "chocolaterias" nabízejí široký sortiment tradičních a moderních druhů čokoládových bonbonů, pralinek a tabulek.

Pro ubytování v Bariloche lze najít širokou nabídku hotelů a penzionů, přičemž mnoho z nich nabízí úchvatné výhledy na jezera a okolní krajinu. Pokud se nechcete rozhodovat, můžete zůstat v jednom z mnoha all-inclusive letovisek.

Pokud máte rádi outdoorové aktivity a přírodu, je San Carlos de Bariloche ideálním místem pro vaší dovolenou. Můžete si užít krásné výhledy, příležitosti k adrenalinovým aktivitám v nejkrásnějším kulturním prostředí. A jakmile si užijete nádherné výhledy z vrcholů hor, nezapomeňte se pochutnat na místních specialitách a lahodné čokoládě.


Počasie Argentína San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche je malé mestečko nachádzajúce sa v argentínskej Patagónii. Leží v blízkosti Andského pohoria a je obklopené krásnou prírodou, vrátane jazera Nahuel Huapi a Národného parku Nahuel Huapi.

Počasie v Bariloche je ovplyvnené jeho geografickou polohou. Mesto sa nachádza na juhu Argentíny a je obklopené veľkými horami. To vytvára unikátny mikroklíma, ktorý sa líši od zvyšku krajiny.

Bariloche má chladné a mierne letá. V lete, ktoré prebieha od decembra do februára, teplota sa pohybuje okolo 20 °C až 25 °C. Dni sú dlhé a slnečné, čo robí z Bariloche obľúbené miesto pre turistov, ktorí sem prichádzajú za dobrodružnými aktivitami, ako je turistika a vodné športy. Teploty v noci v lete sa zvyčajne pohybujú od 10 °C do 15 °C.

Zimy v Bariloche sú studené a snežné. Zima, ktorá prebieha od júna do augusta, prináša teploty okolo 0 °C až 10 °C. V tomto období sa v okolí mesta nachádzajú lyžiarske strediská, čo robí z Bariloche populárne miesto pre lyžovanie a snowboarding. Teploty v noci môžu klesnúť pod bod mrazu.

Jeseň a jar v Bariloche sú obdobím prechodu a teploty sa pohybujú od 10 °C do 15 °C. Tieto obdobia sú charakterizované premenlivým počasím a často sa vyskytuje dážď.

Miestni obyvatelia zvyčajne hovoria, že v Bariloche môžete zažiť všetky štyri ročné obdobia za jeden deň. Počasie je tu premenlivé a môže sa rýchlo meniť, takže je dôležité mať vhodné oblečenie, aby ste sa dokázali prispôsobiť rôznym podmienkam.

Vzhľadom na svoje nádherné prostredie a rozmanité počasie je San Carlos de Bariloche obľúbeným miestom pre turistov, ktorí hľadajú adrenalínové dobrodružstvo v horách, ale aj pre tých, ktorí chcú relaxovať a obdivovať krásu prírody.


Najčastejšie otázky a odpovede Argentína San Carlos de Bariloche


Najčastejšie otázky a odpovede o Argentíne San Carlos de Bariloche:

1. Aké je počasie v Bariloche?
- Bariloche má chladné a suché klima. Teploty sa pohybujú od 0°C do 15°C v zime a od 10°C do 25°C v lete.

2. Ako sa dostanem do Bariloche?
- Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do Bariloche, je letecky. Mesto má medzinárodné letisko Teniente Luis Candelaria, ktoré je spojené so všetkými hlavnými mestami Argentíny. Druhou možnosťou je cestovať autobusom alebo autom.

3. Koľko dní by som mal stráviť v Bariloche?
- Ideálny počet dní v Bariloche závisí od vašich záujmov. Ak chcete iba vychutnať krásne jazero Nahuel Huapi a okolitú prírodu, niekoľko dní bude postačovať. Ak máte v pláne absolvovať turistické túry po Patagónii, odporúčame stráviť aspoň týždeň.

4. Aké atrakcie môžem navštíviť v Bariloche?
- V Bariloche sa nachádzajú niektoré z najkrajších prírodných miest v Argentíne. Patrí sem napríklad jazero Nahuel Huapi, národný park Nahuel Huapi, pohorie Andes a jazero Moreno. Okrem prírodných krás môžete navštíviť aj historické centrum mesta a vybrať sa na lyžovanie v oblasti Cerro Catedral.

5. Kde sa dá najlepšie ubytovať v Bariloche?
- V Bariloche je množstvo možností pre ubytovanie. Najlepšie miesta na pobyt závisia od vašich preferencií a rozpočtu. Centrum mesta je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať prístup k reštauráciám, obchodom a nočnému životu. Ak preferujete pokojnejšie prostredie, odporúčame ubytovať sa v blízkosti jazera Nahuel Huapi.

6. Môžem v Bariloche zaobstarať rodinné aktivity?
- Áno, v Bariloche je veľa rodinných aktivít. Môžete navštíviť zvieraciu rezerváciu Nahuelito, ísť na cykloturistiku v prírode, plavby po jazere Nahuel Huapi alebo absolvovať jazdeckú túru v horských oblastiach.

7. Akú miestnu kuchyňu môžem v Bariloche ochutnať?
- V Bariloche môžete ochutnať tradičnú argentínsku kuchyňu, ktorá je známa svojím vysokým podielom mäsa a vína. Určite by ste mali vyskúšať miestne špeciality, ako sú asado (grilované mäso), empanadas (plnené cesto) a dulce de leche (sladký karamel).

Toto je len niekoľko najčastejších otázok a odpovedí o Argentíne San Carlos de Bariloche. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte sa opýtať miestnych alebo využite informácie od cestovateľských agentúr.


Letenka Argentína San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche, známejšie ako Bariloche, je nádherné letovisko nachádzajúce sa v argentínskych Andách. Toto mesto sa nachádza v provincii Río Negro a ponúka nádherné horské scenérie a nekonečné možnosti dobrodružstva.

Jedným zo spôsobov, ako sa dostať do Bariloche, je letecky. Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré poskytujú lety do tohto mesta, avšak väčšina z nich sa odohráva prostredníctvom medzinárodného letiska v Buenos Aires, hlavnom meste Argentíny. Z Buenos Aires trvá let do Bariloche približne 2 hodiny.

Po pristátí na letisku San Carlos de Bariloche bude vaše dobrodružstvo začínať. Toto letovisko má všetko, čo si turista môže priať. Jeho poloha je priam stvorená pre zimné športy, ako je lyžovanie a snowboarding. Mestské okolie ponúka niekoľko zjazdoviek a lyžiarskych stredísk, ktoré spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších návštevníkov.

Okrem toho je mesto známe svojimi jazerami a krásnou prírodou. Jazero Nahuel Huapi je najväčším jazerom v regióne a ponúka nádherné pláže a možnosti vodných športov. Počas teplejších mesiacov môžete stráviť príjemné chvíle na slnku alebo sa vydať na vodácke dobrodružstvo.

Okrem zimných a letných športov je Bariloche aj útočiskom gurmánov. Mesto je známe svojou produkciou kvalitného čokolády a fondue. Nezabudnite ochutnať miestne špeciality a vychutnať si jedinečnú gastronomickú atmosféru.

Bariloche tiež ponúka mnoho turistických atrakcií a zaujímavostí. Môžete navštíviť katedrálu Nuestra Señora del Nahuel Huapi, preskúmať krásne a farebné domčeky, ktoré lemujú jazero, alebo sa vybrať na prehliadku viničiarne a ochutnávku miestneho vína.

San Carlos de Bariloche je skutočne unikátne letovisko, ktoré ponúka nespočetné možnosti pre dovolenku plnú dobrodružstva a prírodného krásy. Nech už sa rozhodnete navštíviť mesto počas zimnej sezóny a lyžovať na jeho svahoch alebo počas letnej sezóny relaxovať na jazere, budete určite očarení svojou návštevou v tomto nádhernom kúte sveta.


Ubytovanie Argentína San Carlos de Bariloche


San Carlos de Bariloche je populárne turistické mesto nachádzajúce sa v argentínskej provincii Río Negro. Leží na brehu Nahuel Huapi jazera a je obklopené pohorím Andes. Toto nádherné miesto je známe svojou prírodnou krásou a ponúka mnoho možností pre návštevníkov, vrátane horských túr, lyžovania a vodných športov.

Vzhľadom k tomu, že je to turistické centrum, San Carlos de Bariloche má rozmanitú ponuku ubytovania. Návštevníci tu nájdu všetko od luxusných hotelov a rezortov až po rušné hostely a penzióny. Bez ohľadu na váš rozpočet alebo preferencie, určite nájdete vhodné miesto na pobyt.

Luxusné hotely a rezorty sú populárnou voľbou pre tých, ktorí si chcú dopriať úplne jedinečný zážitok. Tieto hotely ponúkajú špičkové služby a vybavenie, vrátane wellness centier, reštaurácií s miestnou kuchyňou a súkromných pláží. Mnohé z nich majú fantastický výhľad na jazero Nahuel Huapi a okolité hory. Okrem toho majú často aj prístup k širokému spektru aktivít, ako sú golfové kurzy, lyžiarske strediská a vodné športy.

Pre tých, ktorí preferujú niečo lacnejšie, existuje v meste množstvo hosteľov a penziónov. Tieto ponúkajú cenovo dostupné ubytovanie a zároveň umožňujú cestovateľom stretnúť nových ľudí. Mnoho z týchto ubytovacích zariadení sa nachádza v centre mesta, čo je veľmi výhodné, pretože tak budete mať prístup k obchodom, reštauráciám a turistickým atrakciám.

Ďalšou možnosťou je prenájom apartmánov, čo môže byť vhodné pre tých, ktorí chcú mať väčšiu slobodu a nezávislosť počas svojho pobytu. Tieto apartmány sú väčšinou dobre vybavené a často majú kuchyne, čo je veľkou výhodou pre tých, ktorí chcú si sami pripravovať jedlo. Sú ideálnym riešením pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí si chcú užívať spoločné chvíle.

San Carlos de Bariloche ponúka aj niekoľko kempingov a chatiek pre tých, ktorí uprednostňujú skúsenosť s pobytom v prírode. Tieto miesta sú obklopené nádhernou krajinou a ponúkajú skvelé možnosti na turistiku a outdoorové aktivity.

V nezávislosti od toho, aký typ ubytovania si vyberiete, San Carlos de Bariloche určite ponúka nezabudnuteľný pobyt. Jeho prírodná krása, horský vzduch, jazero a vynikajúce lyžiarske strediská robia z tohto miesta jednu z najobľúbenejších destinácií v Argentíne. Nech už si vyberiete luxusný hotel alebo skromný hostel, určite budete mať možnosť objaviť krásy tohto nádherného mesta.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky