Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahamy Paradise Island

Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú tropickým rajom s prekrásnymi plážami, modrou oblohou a karibským morom. Paradise Island je jedným z najkrajších ostrovov Bahám a obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta. Letenka do Paradise Island sa stáva stále dostupnejšou, čo umožňuje cestovanie do tohto nádherného ostrova aj pre tých, ktorí sa považujú za cestovateľov s menším rozpočtom.

Let na Bahamy trvá z Európy približne 10 hodín a na ostrov Paradise Island sa dá dostať z medzinárodného letiska v hlavnom meste Nassau. Z letiska môžete použiť taxi službu alebo prenajať si auto, ale viac sa na ostrove premávajú aj autobusy a tiež sa dá dostať na niektoré miesta aj loďou.

Na Paradise Island nájdete mnoho luxusných rezortov, ktoré sú ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Niektoré z najlepších rezortov sú The Cove Atlantis, The Royal at Atlantis a The Reef Atlantis. Väčšina rezortov má vlastné pláže a bazény, ktoré sú udržiavané v perfektnom stave. Okrem toho, Paradise Island má aj mnoho aktivít, ako sú napríklad potápanie, surfovanie, šnorchlovanie, rybolov, a mnoho ďalších.

Jedným z najväčších turistických miest na ostrove je aj Atlantis Paradise Island, ktorý je najväčším kasínom a hotelom v celom Karibiku. Tento luxusný hotelový komplex ponúka nádherné izby, luxusné reštaurácie, bazény, pláže, golfový klub a mnoho ďalších možností. Pre deti je tam aj obrovský vodný park so šmykľavkami a zábavnými atrakciami. Ak hľadáte niečo, čo vás neuvidí v každodennej turistickej ponuke, navštívte Dolphin Cay, kde sa môžete dotýkať a krmiť delfíny.

Ak si chcete oddýchnuť a regenerovať silu od rušného mesta, na Paradise Island je to možné dokonale. Počas pobytu na ostrove môžete stráviť celé dni relaxovaním na pláži, prechádzaním sa po dvorcoch západu slnka alebo si užiť koktejly s príjemným výhľadom na karibské more.

Letenka na Bahamy a Paradise Island si môžete zohnať v rôznych cenových kategóriách. Práve kvôli tejto ponuke jeišťské raj pre každého, kto by sa chcel dostať do tohto tropického kraja a zažiť tam niečo nezabudnuteľné. Tak neváhajte a už teraz si zarezervujte letenku na Bahamy Paradise Island a objavte skutočný karibský raj.


Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island - to je miesto, ktoré alebo ste navštívili, alebo sa o ňom aspoň raz v živote snívalo. Táto malá ostrovná oblasť sa nachádza v Atlantskom oceáne v blízkosti mesta Nouvelle Providence a je známa ako najluxusnejšia oblasť Karibiku. Ak hľadáte extravagantné a pohodlné ubytovanie na Bahamách, Paradise Island je ideálnou voľbou.

Na Paradise Island nájdete niekoľko prestížnych ubytovacích zariadení, ktoré sú charakteristické svojou architektúrou a elegantnosťou. Niektoré z nich sú stavby s art-deco prvkami, zatiaľ čo iné sú moderne vybavené a sú súčasťou jedného z najväčších kasín na svete. Táto atmosféra skutočne odzrkadľuje sídlo bohatých a slávnych.

Jedným z najznámejších ubytovacích zariadení na ostrove je Atlantis Paradise Island Resort. Tento hotel ponúka možnosti pre každého, od rodín až po náročných cestovateľov. Sú tu krásne izby s balkónom, vyhrievanými bazénmi a privátnymi plážami. Najväčším lákadlom tohto zariadenia je exkluzívne krásne akvárium, kde si hostia môžu pozrieť viac ako 50 000 morských živočíchov, vrátane rýb, žralokov a morských žralokov.

Ak hľadáte ubytovanie určené iba pre dospelých, Sandals Royal Bahamian All-Inclusive Resort je ideálnym miestom. Tento hotel sa nachádza na pláži Cable Beach a ponúka luxusné izby a suity určené pre dospelých. Sú tu aj bazény, wellness kúpeľne a rôzne reštaurácie.

Iným popularným zariadením je The Ocean Club, A Four Seasons Resort. Hoci sú tu oveľa menej izieb ako v iných hoteloch, táto rezidencia poskytuje výnimočne exkluzívne služby a relaxačnú atmosféru. The Ocean Club býval kedysi domovom magnáta, no už nie, pretože bol prebudovaný na luxusný hotel s krásnymi záhradami, exkluzívnymi plážami a rôznymi reštauráciami.

Paradise Island je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné a súkromné ubytovanie. Bez ohľadu na to, či máte radi moderné alebo tradičné hotely, nájdete tu izby pre každého. Na Bahamách si môžete užiť niekoľko dní plných slnka a zábavy v jednom z najatraktívnejších miest sveta.


Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú karibským rajom pre turistov z celého sveta a ostrov Paradise Island je jedným z ich najobľúbenejších cieľov. Tento ostrov je susedom slávneho ostrova New Providence, ktorý je hlavnou destináciou v Bahamách. Paradise Island leží len 1 km južne od New Providence a je spojený s ním mostom.

Paradise Island, známy aj ako ostrov Atlantis, je domovom niekoľkých luxusných rezortov, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti relaxácie, zábavy a adrenalinových zážitkov. Najslávnejší rezort na ostrove je Atlantis Resort, ktorý sľubuje prvotriednu dovolenku pre všetky zmysly.

Jednou z najväčších atrakcií na Paradise Island je obrovský vodný park v rámci Atlantis Resort. Ponúka širokú škálu tobogánov, bazénov a exotických vodopádov. Pre milovníkov vodných športov sú k dispozícii aj aktivity ako potápanie, šnorchlovanie a jazdenie na skútrach pod vodou.

Pre tých, ktorí preferujú oddych pri mori, Paradise Island má aj nekonečné pláže s bielym pieskom a azúrovým morom. Tieto pláže sú ideálne na opaľovanie, plávanie a prechádzky pozdĺž pobrežia. Pre tých, ktorí radi relaxujú pri bazéne, rezorty ponúkajú aj viacero bazénov s priamym prístupom na pláže.

Ostrov Paradise Island je tiež známy svojou bohatou kultúrou a históriou. Mnohé rezorty ponúkajú možnosť návštevy tradičných bahamských dediniek, kde turisti môžu spoznať miestne obyvateľstvo a naučiť sa o ich zvykoch a tradíciách. Okrem toho, turisti môžu tiež navštíviť múzeum Bahamských dejín a objaviť fascinujúci príbeh ostrovov.

Ak máte radi golfové ihriská, Paradise Island je tiež miestom pre vás. Svoje golfové zručnosti môžete vyskúšať na korunovanej hře Paradise Island, ktorá je jednou z najkrajších a najprestížnejších golfových ihrísk na svete.

Okrem všetkých týchto aktivít, Paradise Island tiež ponúka bohaté možnosti pre nákupy a nočný život. V rezortoch a na hlavnej promenáde Atlantis môžete nájsť butiky s luxusnými značkami, ručne vyrobené miestne suveníry a šperky. Po zotmení môžete navštíviť niektorý z klubov a kasín, kde môžete zažiť autentický bahamský nočný život.

Dovolenka na Paradise Island je skutočným snom milovníkov tropického rajského ostrova. S bohatými možnosťami zábavy, relaxácie, vodných športov a kultúry, táto destinácia má čo ponúknuť aj najnáročnejším turistom.


Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island sú známe svojou nádhernou krajinou a slnečným počasím. Táto karibská destinácia je snom mnohých turistov, ktorí túžia zažiť tropický raj na Zemi.

Paradise Island sa nachádza v Atlantickom oceáne, v severovýchodnej časti Bahám, a je súčasťou ostrova New Providence. Slnko tu svieti takmer počas celého roka, čo z neho robí ideálne miesto na dovolenku.

Teploty na Paradise Island sú miernym potešením pre návštevníkov. Celoročne sa pohybujú medzi 24 a 31 stupňami Celzia, čo zaisťuje príjemnú a teplú atmosféru počas celého roka. Najvyššie teploty sa dosahujú v lete, od júna do septembra, kedy sa teplomer môže vyšplhať aj na 34 stupňov. Na druhej strane, najnižšie teploty sa zaznamenávajú v zimných mesiacoch, od decembra do marca, kedy teploty klesajú na približne 20 stupňov. Aj keď sú tieto teploty o niečo nižšie ako v lete, stále je to ideálne pre relaxáciu a vychutnanie si krásného počasia.

Bahamy Paradise Island sú tiež známe svojimi krásnymi plážami a jasným modrým morom. Teplota mora je približne 26 až 28 stupňov Celzia, čo znamená, že je to skvelé miesto na plávanie a potápanie sa počas celej dovolenky. Taktiež je to ideálne miesto pre vodné športy, ako je surf, windsurfing alebo kajakovanie.

Počasie na Paradise Island je ovplyvnené sezónnymi víchricami, predovšetkým v období od júna do novembra. Vtedy je oblasť náchylná na hurikány a silné búrky. Turisti by mali byť informovaní o aktuálnych poveternostných podmienkach a potenciálnych nebezpečenstvách.

Vzhľadom na svoje slnečné a teplé počasie sú Bahamy Paradise Island ideálnou destináciou pre dovolenku počas celého roka. Bez ohľadu na to, či chcete oddychovať na pláži, objavovať podmorský svet alebo si užívať vodné športy, Paradise Island vám ponúka všetko. Tam môžete vychutnať zlaté piesky a azúrovo modré more, ktoré robí z Bahám nezabudnuteľný zážitok pre každého návštevníka.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Kde sa nachádza Paradise Island?
Paradise Island sa nachádza v Bahamách, v Karibiku.

2. Ako sa dostať na Paradise Island?
Najlepší spôsob, ako sa dostať na Paradise Island, je letecky priletieť na hlavný ostrov Bahám Nassau a odtiaľ prejsť na Paradise Island.

3. Aké sú najlepšie hotely na Paradise Island?
Na Paradise Island sú niektoré z najluxusnejších hotelov a rezortov, vrátane Atlantis Resort, One&Only Ocean Club a The Cove Atlantis.

4. Koľko stojí pobyt na Paradise Island?
Ceny ubytovania na Paradise Island sa líšia v závislosti od hotela, typu izby a sezóny. Ceny môžu začínať od približne $300 za noc až po tisíce dolárov za noc v luxusných rezortoch.

5. Aké atrakcie a aktivity sú na Paradise Island?
Na Paradise Island si môžete užívať plážové aktivity, ako je plávanie, potápanie, šnorchlovanie a plachtenie. Môžete tiež navštíviť akvapark v rezorte Atlantis, ísť na golf, vychutnať si kúpele alebo sledovať večerné šou v kasíne.

6. Aká je najlepšia dovolenka na Paradise Island?
Najlepšia dovolenka na Paradise Island je individuálna a závisí od vašich preferencií. Môžete si užiť relaxačnú dovolenku na pláži, dobrodružstvo v rámci vodných športov alebo skúmať miestnu kultúru a históriu.

7. Kedy je najlepší čas na návštevu Paradise Island?
Najlepší čas na návštevu Paradise Island je v zime a na jar, kedy je počasie príjemné a nie je príliš veľa turistov. Treba sa však vyhnúť hurikánovej sezóne, ktorá trvá od júna do novembra.

8. Potrebujem víza pre návštevu Paradise Island?
Pre občanov mnohých krajín, vrátane USA a Európskej únie, nie je potrebné získať víza pre návštevu Bahám, vrátane Paradise Island. Všetky informácie o vízach by ste mali získať od miestnej ambasády alebo konzulátu.

9. Ako dlho by som mal zostať na Paradise Island?
Odporúča sa zostať aspoň 3-4 dni na Paradise Island, aby ste mohli preskúmať všetky atrakcie a aktivity. Ak plánujete aj ďalšie výlety na Bahamách, mohli by ste zostať o niečo dlhšie.

10. Je bezpečné cestovať na Paradise Island?
Cestovanie na Paradise Island je obvykle bezpečné pre turistov. Treba však dodržiavať základné opatrenia na zvýšenie bezpečnosti, ako je udržiavanie cenností v bezpečí a udržiavanie ostražitosti na verejných miestach.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky