Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahrajn The Avenues Bahrain

Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn The Avenues Bahrain


1. Kde sa nachádza The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain sa nachádza v hlavnom meste Bahrajnu, Manáme.

2. Aké sú otváracie hodiny The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain je otvorené od pondelka do štvrtka od 10:00 do 22:00, vo štvrtok od 10:00 do 23:00, v piatok od 14:00 do 23:00 a v sobotu a nedeľu od 10:00 do 22:00.

3. Koľko obchodov a reštaurácií sa nachádza v The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain má viac ako 150 obchodov a reštaurácií.

4. Aké značky obchodov sú v The Avenues Bahrain?
- V The Avenues Bahrain nájdete mnoho svetoznámych značiek, vrátane Zary, H&M, Mango, Adidas, Nike, Victoria's Secret, Sephora a mnoho ďalších.

5. Je v The Avenues Bahrain kino?
- Áno, v The Avenues Bahrain sa nachádza kino, kde si môžete vychutnať najnovšie filmy.

6. Sú v The Avenues Bahrain parkovacie miesta?
- Áno, The Avenues Bahrain poskytuje veľké parkovisko s dostatočným množstvom parkovacích miest pre návštevníkov.

7. Aké služby sú k dispozícii v The Avenues Bahrain?
- Okrem obchodov a reštaurácií ponúka The Avenues Bahrain aj služby ako je bankové a finančné vybavenie, zdravotné stredisko, detské ihrisko, kaviarne a mnoho ďalších.

8. Je The Avenues Bahrain prístupné pre vozíčkárov?
- Áno, The Avenues Bahrain je plne prístupné pre vozíčkárov so zariadeniami pre ľahšiu mobility.

9. Má The Avenues Bahrain bezplatné Wi-Fi pripojenie?
- Áno, návštevníci The Avenues Bahrain majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie.

10. Kedy bola The Avenues Bahrain otvorená?
- The Avenues Bahrain bola otvorená v roku 2017.


Dovolenka Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je známy nielen svojimi historickými pamiatkami a úchvatnou kultúrou, ale aj svojimi modernými nákupnými centrami. Jeden z najpopulárnejších nákupných centier v krajine je The Avenues Bahrain.

The Avenues Bahrain je obrovské nákupné centrum nachádzajúce sa v hlavnom meste Manáme. S rozlohou viac ako 128 000 štvorcových metrov a viac ako 240 obchodmi, ponúka návštevníkom ohromujúci výber značiek a produktov.

Jednou z najväčších atrakcií The Avenues Bahrain je jeho architektúra. Centrum je navrhnuté tak, aby pripomínalo tradičné bahrainské mestečko. Každé oddelenie je tematicky vymedzené a zrkadlí miestnu kultúru a dedičstvo. Nájdete tu časti zamerané na módu, obuv, elektroniku, domácnosť, knižnicu a dokonca aj zábavné aktivity pre deti.

Pre tých, ktorí majú radi nákupy, je The Avenues Bahrain rajom. Môžete si vybrať zo širokej škály značiek, vrátane medzinárodne uznávaných módnych značiek. Centrum ponúka takmer všetko, čo si môžete predstaviť - od oblečenia, topánok, kabeliek až po kozmetiku a šperky. Milovníci elektroniky nebudú sklamaní, pretože v The Avenues Bahrain nájdete všetko od najnovších smartfónov po televízory a počítačovú techniku.

Okrem nákupov poskytuje The Avenues Bahrain aj mnoho možností zábavy. Nájdete tu kineplex so širokou škálou filmov pre každého filmového nadšenca. Navyše, tu je aj obrovské plátno využívané na celoročné podujatia, prezentácie a festivaly. Pre deti je tu detská krajina so zábavnými atrakciami a hrami. Navyše, priestranný parkovací priestor uľahčuje prístup a pohodlie pre návštevníkov.

The Avenues Bahrain ponúka aj širokú škálu reštaurácií a kaviarní, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. Nájdete tu medzinárodné retaurácie z rôznych kuchýň sveta, ako je talianska, ázijská, arabská a viac. Nech už máte chuť na tradičnú bahrainskú spoločnú večeru, alebo na moderné gastronomické zážitky, určite si vyberiete.

Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku v Bahrajne, návšteva The Avenues Bahrain by určite nemala chýbať na vašom zozname. Bez ohľadu na vaše záujmy ponúka tento nákupný raj niečo pre každého. Nielenže ponúka široký výber produktov, ale aj možnosti zábavy a gastronómie. Je to miesto, kde môžete stráviť celý deň, objavovať, nakupovať a relaxovať. Nechajte sa unášať atmosférou a živým pulzom tohto moderného centra a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v Bahrajne.


Ubytovanie Bahrajn The Avenues Bahrain


The Avenues Bahrain je luxusné ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa v krajine Bahrajn. Tento hotel je známy svojou vysokou kvalitou služieb a pohodlím, ktoré poskytuje svojim hosťom.

The Avenues Bahrain ponúka rôzne druhy izieb a apartmánov, aby vyhovel jedinečným potrebám a preferenciám svojich hostí. Každá izba je do detailu vybavená moderným nábytkom a zariadeniami, aby sa hostia cítili ako doma. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách a verejných priestoroch, čo umožňuje hosťom byť stále prepojenými so svojimi blízkymi alebo pracovným prostredím.

Hotel ponúka aj širokú škálu služieb a vybavenia. K dispozícii je napríklad fitnescentrum, kde hostia môžu precvičovať svoje telá a udržiavať sa vo forme počas pobytu. Pre tých, ktorí sa chcú zrelaxovať a oddýchnuť, je k dispozícii spa so širokým výberom masáží a ošetrení, ktoré pomôžu oddýchnuť si a navrátiť sa do rovnováhy. Hotel tiež ponúka vonkajší bazén, kde si hostia môžu zaplávať a osviežiť sa po dlhom dni.

The Avenues Bahrain tiež dáva hosťom prístup k viacerým stravovacím možnostiam. Hostia môžu navštíviť jednu z hotelových reštaurácií a vychutnať si široký výber jedál z miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia ponúka vynikajúce jedlá pripravené z čerstvých surovín, ktoré uspokoja chuťové poháriky aj tých najnáročnejších hostí.

Poloha The Avenues Bahrain je ideálna pre tých, ktorí chcú preskúmať okolie a objaviť krásy Bahrajnu. Hotel sa nachádza v blízkosti mnohých atrakcií, ako napríklad kultúrnych pamiatok, múzeí, obchodných centier a pláží. Hostia sa môžu ľahko presúvať po meste, keďže hotel poskytuje dopravu na letisko a na rôzne miesta v blízkosti.

Celkovo je The Avenues Bahrain ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť zážitkovú dovolenku v Bahrajne. S luxusným ubytovaním, vynikajúcimi službami a priamou blízkosťou k atrakciám a pamiatkam, tento hotel poskytuje jedinečnú kombináciu comfortu a pohodlia. Ak plánujete dovolenku v Bahrajne, The Avenues Bahrain by mal byť vo vašom zozname miest, ktoré treba navštíviť.


Počasie Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn, známy tiež ako Kráľovstvo Bahrajn, je ostrovný štát nachádzajúci sa v Perzskom zálive. Krajina sa teší neobyčajne teplému a suchému podnebiu s minimálnymi zmenami počasia počas celého roka. Vzhľadom na svoju polohu a geografické podmienky si Bahrajn udržiava veľmi konzistentné počasie, ktoré láka návštevníkov z celého sveta.

Bahrajn je známy svojimi bujnými a slnečnými letami, ktoré trvajú prakticky celý rok. Letné teploty sa môžu pohybovať v rozmedzí od 35 do 45 stupňov Celzia. Najteplejšie obdobie trvá od júna do septembra, keď môžete očakávať extrémne horúčavy a vysokú vlhkosť. Je to však obdobie, kedy sa Bahrajn dostáva na vrchol svojej turistickej sezóny, keď turisti vyhľadávajú slnečné pláže a luxusné rekreačné strediská.

Z hľadiska zimy by sa Bahrajn dal porovnať s veľmi miernym a príjemným počasím. Od novembra do marca teploty klesajú na príjemných 20 až 25 stupňov Celzia. V noci sa môže stať chladnejšie a teploty sa pohybujú okolo 15 až 20 stupňov. Toto je obdobie, kedy mnoho ľudí z iných častí sveta sem prichádza uniknúť zimnej chladnejšej sezóne.

Bahrajn nezažíva žiadne sezónne zmeny a nie je náchylný na silné dažde ani búrky. Úroveň zrážok je veľmi nízka, priemerná ročná zrážkavýska je v rozmedzí 60 až 100 mm. Väčšina zrážok spadne v zimných mesiacoch.

Ak plánujete návštevu Bahrajnu, je dôležité si uvedomiť niekoľko vecí týkajúcich sa počasia. Je potrebné sa pripraviť na extrémne horúčavy v horúcich letných mesiacoch a správne sa obliekať a používať opaľovací krém. V zime vám bude stačiť ľahšia vrstva oblečenia, ale je stále dobré mať pri sebe svetr alebo tenkú bundu pre chladné noci.

Čas strávený v Bahrajne môže byť veľmi príjemný, pokiaľ sa riadite pravidlami ohľadom počasia a dobre sa pripravíte na zmeny teplôt. S jeho krásnymi plážami, modernými nákupnými centrami a kultúrnymi pamiatkami je Bahrajn perfektným miestom pre dovolenku počas celého roka.


Letenka Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je krajina plná zázrakov, ktoré lákajú státisíce turistov z celého sveta. Ak sa chystáte na dovolenku alebo obchodnú cestu do Bahrajnu, The Avenues Bahrain by mohli byť miestom, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Ak sa však rozhodnete ísť na túto miesto, potrebujete nájsť správnu letenku.

The Avenues Bahrain je obchodné centrum, ktoré sa nachádza v hlavnom meste Bahrajn, Maname. Je to moderný komplex, ktorý má veľa rôznych obchodov, reštaurácií, kin a zábavných atrakcií. Toto centrum je najväčším obchodným centrom v Bahrajne a v skutočnosti je jedným z najväčších v celom regióne.

Ak sa chcete dostať do Bahrajnu, existuje niekoľko možností. Môžete cestovať vzdušnou dopravou, alebo využiť možnosť plavby. Ak však hľadáte rýchlu a efektívnu cestu, je pre vás najlepšou voľbou letenka. S množstvom leteckých spoločností, ktoré v súčasnosti lietajú do Bahrajnu, nájdenie letu už nie je problém.

Jednou z leteckých spoločností, ktoré ponúkajú lety do Bahrajnu, je napríklad Qatar Airways, Emirates alebo Turkish Airlines. Tieto letecké spoločnosti letia pravidelne z mnohých miest po celom svete, vrátane Európy, Ázie, Afriky a Severnej Ameriky.

Ak chcete letieť do Bahrajnu, mali by ste si zaregistrovať letenku s vopred stanoveným cestovným plánom a dátumom. Musíte si tiež zvoliť letisko, na ktoré sa budete snažiť dostať. Najbližšie letiská sú letisko v Maname alebo letisko v Dohá v Katare. Tieto dva letiská sú najlepšie, ak chcete cestovať do Bahrajnu, a ponúkajú množstvo letových možností.

Keď máte k dispozícii letenku do Bahrajnu, môžete sa tešiť na úžasnú dovolenku alebo obchodnú cestu. The Avenues Bahrain sú perfektným miestom pre tých, ktorí chcú nakupovať, jesť a relaxovať. Môžete sa tu vybrať na dobrodružné nákupy, pozrieť si nejaký film v kine alebo navštíviť niektorú z miestnych reštaurácií a ochutnať vynikajúcu ázijskú kuchyňu.

V každom prípade, letenky do Bahrajnu sú k dispozícii od mnohých leteckých spoločností, takže môžete vybrať si najlepšiu možnosť pre vaše cestovné potreby a rozpočet. Ak teda hľadáte dovolenku plnú zábavy, relaxu a jedinečných zážitkov, The Avenues Bahrain by mohli byť práve tým miestom, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky