Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Barbados Port St. Charles

Dovolenka Barbados Port St. Charles


Barbados – Port St. Charles: Dospelákovský raj plný luxusu a relaxu

Barbados je ostrovná krajina karibského súostrovia, ktorá je známa svojimi nádhernými plážami, teplým a čistým morom, exotickou vegetáciou a pohostinnosťou jej obyvateľov. Nachádza sa v južnej časti Karibského mora a je populárnou destináciou turistov z celého sveta. A ak hľadáte svižnejší a zábavný oddych, potom by Barbados – Port St. Charles mohli byť na mieru práve vám.

Port St. Charles je exkluzívne rezidenčné letovisko rozprestierajúce sa na ploche 22 akrů na severozápade ostrova Barbados pri pláži na Karibskom mori. Toto letovisko ponúka obyvateľom aj návštevníkom všetko, čo by si mohli želať: luxusné pláže s bielym pieskom, bazény, reštaurácie, obchody, tenisové kurty, jachtklub a dokonca aj vlastnú marínu, kde si môžete prenajať jachtu a preskúmať okolité ostrovy.

V letovisku Port St. Charles si môžete vybrať z rôznych typov ubytovania, od štýlových plážových domov až po elegantné apartmány s výhľadom na more. Všetky ubytovacie jednotky sú plne vybavené a zabezpečujú maximálny komfort a súkromie. Sú to skutočné drevené alebo kameňom obložené vile s privátnym bazénom, trópicky zariadenými záhradami a priestrannými priestormi vhodnými na pohodlný pobyt. Niektoré z nich dokonca ponúkajú vlastnú plážovú prístavbu, čo vám umožní vychutnať si nepretržité výhľady na more a šum vĺn, ktoré sa línajú o breh.

Počas vášho pobytu v Priestoroch Port St. Charles si môžete užívať celodennú skvelú atmosféru pláže a kúpanie v teplých karibských vodách. Ak ste nadšený športovec, môžete navštíviť rezortový tenisový klub, kde si môžete zahrať zopár hier na kurt. Taktiež si môžete prenajať výlet na lodi do okolitých ostrovov, kde budete mať možnosť vyskúšať potápanie alebo šnorchlovanie a objavovať podmorský svet Karibiku.

Okrem toho, ak máte chuť na návštevu miestneho mesta Speightstown, môžete sa vybrať do viacerých reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nápoje. Barbados je známy svojou bohatou kuchyňou, ktorá kombinuje miestne suroviny a kulinárske techniky s karibským šarmom. Nezabudnite si vyskúšať morské plody a tzv. "flying fish", ktoré sú jednými z najznámejších miestnych špecialít.

Barbados – Port St. Charles je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú dospelákovský oddych a luxusné vyžitie. Toto letovisko vás vtiahne svojou krásou, pohodlím a oddychom, a poskytne vám nezabudnuteľné zážitky, ktoré budete pamätať po celý život. Ak snívate o dovolenke na karibskej pláži, kde sa budete cítiť ako doma a s exkluzívnymi službami a ubytovaním, potom je Port St. Charles tou správnou voľbou. Navštívte ho a budete odmenení nezabudnuteľným zážitkom.


Letenka Barbados Port St. Charles


Ak hľadáte miesto na dovolenku plného exotiky, nádherných pláží a výborného jedla, potom je Barbados tou správnou voľbou. Táto karibská krajina sa nachádza v Atlantickom oceáne a má niektoré z najkrajších pláží na svete, kde sa môžete utopiť v jasne modrom mori a relaxovať pri teplom slnku. Na mnohých miestach na Barbados sa návštevníci môžu tešiť z pravekých koralových útesov a z príležitosti ľaká pobrežnej rybačke. V tomto článku sa pozrieme na letenku Barbados Port St. Charles a na miesta, ktoré by ste si nemali nechať ujsť počas svojej dovolenky.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zohnať si letenku do Barbados. Port St. Charles sa nachádza len niekoľko kilometrov južne od hlavného mesta, Bridgetown. Ide o prekrásne letovisko, ktoré ponúka návštevníkom dokonalú kombináciu mnohých turistických atrakcií a kľudného prostredia. Najlepší spôsob, ako sa dostať do Port St. Charles, je na miesto najom automobilu alebo taxíka na letisku.

Jedného dňa musíte ísť vidieť Harrisonovu jaskyňu. Nachádza sa v národnom parku a obsahuje množstvo podzemných jezír, vodopádov a krištáľovo čistých bazénov. Táto jaskyňa bola objavená v roku 1795, ale bola oficiálne otvorená pre turistov až v roku 1981. Návštevníci môžu vidieť rôzne typy podzemných formácií, ktoré vytvorili vodné erózie.

Ďalším miestom, ktoré by ste si mali pozrieť, je Mount Gay rumelejové závody. Tu si môžete vypočuť príbeh o výrobe tejto známej karibskej nápoje a vidieť, ako sa vyrába rum. Okrem toho, môžete si vyskúšať aj niektoré z ich vzácnych doplnkov a nápojov značky Mount Gay.

Jednou z vecí, ktoré robia Barbados takým špeciálnym, sú jeho pláže. Na to nezabudnite, pretože Seminyak a Balian sú skvelými miestami, kde sa chcete zastaviť. Seminyak pláž je známa pre svoje nádherné západy slnka, pri ktorých sa môžete usadiť s pohárom svetlého nápoja a sledovať, ako slnko mizne za obzorom. Balian pláž sa nachádza na západnom pobreží a má tiché a pokojné prostredie, kde sa môžete uvoľniť a užiť si krásu prírody.

Inou zaujímavou atrakciou je rozhľadňa Signal Hill. Môžete sa k nej dostať autobusom z mesta Bridgetown až hore na vrchol kopca. Odtiaľto máte výhľad na celú krajinu a môžete si vychutnať krásne panoramatické výhľady na ostrov. Je to skvelé miesto pre fotografiu aj pre piknik s rodinou alebo priateľmi.

Záverom by som chcel povedať, že Barbados a Port St. Charles sú skvelými miestami pre dovolenku, kde sa môžete vychutnať prvotriedne pláže, okúsať karibskú kuchyňu a zároveň sa ponoriť do unikátnej kultúry. Letenka do Barbados a ubytovanie v Port St. Charles by mali byť vašou najvyššou prioritou, ak chcete zažiť nezabudnuteľnú karibskú dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Port St. Charles


Q: Aké sú možnosti parkovania v Barbados Port St. Charles?
A: Klienti majú k dispozícii bezplatné parkovisko.

Q: Je výletenie do miestnej oblasti možné z Barbados Port St. Charles?
A: Áno, v hoteli si môžete zorganizovať výlet do miestnych atrakcií.

Q: Ako sa môžem dostať do centra mesta z Barbados Port St. Charles?
A: Môžete využiť miestnu dopravu, isť taxíkom alebo si prenajať auto.

Q: Je v Barbados Port St. Charles k dispozícii WiFi pripojenie?
A: Áno, hotel ponúka bezplatné WiFi pripojenie pre hostí.

Q: Kde sa nachádza najbližšia pláž?
A: Najbližšia pláž je vzdialená približne 5 minút chôdze od hotela.

Q: Je v Barbados Port St. Charles k dispozícii bazén?
A: Áno, hotel ponúka vonkajší bazén.

Q: Je v hoteli možné si objednať jedlo cez izbu?
A: Áno, hotel ponúka izbovú službu.

Q: Je v hoteli k dispozícii fitnes centrum?
A: Áno, hotel ponúka fitnes centrum.

Q: Má Barbados Port St. Charles reštauráciu?
A: Áno, hotel má vlastnú reštauráciu.

Q: Ako dlho trvá transfer z letiska na Barbados Port St. Charles?
A: Transfer trvá približne 40 minút.


Počasie Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý sa západne nachádza od Afriky a je súčasťou ostrovného reťazca Malých Antil. Je to populárna turistická destinácia s krásnymi plážami, exotickými rastlinami a samozrejme skvelou tropickou klímou. Jedným z najlepších miest pre turistov je prístav Port St. Charles.

Port St. Charles je prestížny priestranný prístav, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Barbados. Tento prístav sa rozprestiera na sedemnásť akrách a ponúka výborné možnosti pre stojace aj pohyblivé plavidlá. Okrem toho, si môžete vychutnať nekonečný výhľad na Karibské more, ktoré sa tiahne až po obzor.

Tropické počasie Barbadosu a Port St. Charles

Barbados a Port St. Charles sa nachádzajú na rovníku a preto sa môžete tešiť z krásneho tropického počasia po celý rok. Teploty sa držia počas celého roka okolo 28-30 stupňov Celzia a je tu vysoká vlhkosť, ktorá sa pohybuje okolo 75%.

Teploty vody sú tiež celoročne príjemné a pohybujú sa okolo teploty 27-29 stupňov Celzia. Teplota vody je ideálna na plávanie, potápanie, surfovanie a iné vodné športy.

Večery v prístave Port St. Charles sú zvyčajne veľmi príjemné s minimálnym výskytom dažďa. Väčšinou fúka príjemný vánek z Karibského mora, ktorý pomáha udržiavať teplotu v príjemnej miere a zároveň poskytuje výbornú atmosféru pre romantické večery.

Najlepší čas na návštevu Barbadosu a Port St. Charles

Barbados a Port St. Charles sa môžu pochváliť skvelou tropickou klímou po celý rok. Máte teda na výber a môžete si vybrať z ktorejkoľvek časti roka, aby ste si užili toto krásne miesto.

Ak sa chcete vyhnúť obdobiam s vyšším výskytom dažďa, najlepším obdobím na návštevu je medzi decembrom a májom. V tomto období je vysoká záruka slnečného počasia, minimálne zrážky a príjemná teplota.

Ak hľadáte dovolenku s okúzľujúcim tropickým počasím, Port St. Charles a Barbados sú pre Vás tým správnym miestom. Svoju dovolenku si určite užijete plnohodnotne a zostanú Vám nezabudnuteľné zážitky!


Ubytovanie Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý patrí medzi obľúbené turistické destinácie nielen vďaka svojim krásnym plážam, ale aj bohatým kultúrnym a historickej dedičstvu. Keď sa chystáte navštíviť Barbados, rozhodne stojí za to vybrať si kvalitné ubytovanie. Jednou z možností je ubytovanie v rezorte Port St. Charles.

Port St. Charles je luxusný rezort na severe západného pobrežia Barbadosu. Je situovaný len 30 minút jazdy od letiska a 20 minút jazdy od hlavného mesta Bridgetownu. Má svoj privátny dok a pozostáva z 156 nádherných apartmánov. V Mauve Unit ponúka 6 apartmánov s výhľadom na more a , Coral Cove, má ďalších 10 apartmánov, z ktorých každý má výhliad na yachtovú zátoku. Väčšina apartmánov v Port St. Charles má súkromný bazén a krytú terasu.

Pokiaľ sa chystáte navštíviť Barbados a plánujete cestu s rodinou alebo veľkou skupinou priateľov, potom sú určené prostorné apartmány s viacerými spálňami a kúpeľňami. Každý apartmán v Port St. Charles má k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, DVD prehrávač, WiFi pripojenie a počítač.

Rezort Port St. Charles ponúka aj niekoľko možností stravovania. V blízkosti nájdete niekoľko reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať svieže miestne jedlo a karibské koktaily. Okrem toho, môžete aj využiť služby vlastného kuchára, ktorý pripraví jedlá priamo v vašom apartmáne.

Na pláži v Port St. Charles máte k dispozícii lehátka a slnečníky a aj dohliadača. Môžete sa potešiť niekoľkými vodnými športami, ktoré sú vám k dispozícii, ako je kajakovanie, šnorchlovanie, windsurfing alebo plachtenie. Okrem toho sa môžete vydať na rybolovnú výpravu alebo objavovať okolitú prírodu.

Ak sa chcete nechať hýčkať, môžete navštíviť Port St. Charles spa, kde si môžete vychutnať rôzne ošetrenia a terapie, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a napätia.

Port St. Charles je ideálnym miestom na pobyt pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas na pláži, majú radi vodné športy alebo sa len chcú relaksovať a vychutnávať si krásne prostredie. Rezort je tiež ideálnym miestom pre svadobné hostiny, firemné akcie a prestížne podujatia. Vytvorte si vašu vlastnú karibskú dovolenku - zarezervujte si pobyt v Port St. Charles na Barbados a zažite karibskú atmosféru s pocitom pohodlia a luxusu.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky