Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, tyrkysovými vodami a luxusnými letoviskami. Jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku v tejto krajine je Playa Grande, ktorá je domovom nádherného golfového ihriska - Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course, nachádzajúci sa pri pobreží severnej časti Dominikánskej republiky, je jedným z najlepších golfových ihrísk v Karibiku. Navrhol ho legendárny profesionálny golfista Robert Trent Jones Sr. a hlavne kvôli svojej kráse a obtiažnosti je považovaný za jedno z jeho najlepších diel.

Toto ihrisko sa rozprestiera na ploche 220 hektárov, pričom väčšina z nej je obklopená Atlantickým oceánom. Hraničiace súkromnou rezerváciou Playa Grande, golfoví hráči môžu zažiť úchvatný výhľad na hory a oceán, čo tvorí perfektnú scenériu pre hru.

Playa Grande Golf Course je známy svojim náročným dizajnom, ktorý využíva prirodzený terén regiónu. Robert Trent Jones Sr. ho navrhol tak, aby optimalizoval krásu prírodného prostredia a skĺbil ju s náročnými golfovými jamkami. Hráči tu nájdu skalky, vodné prekážky a strmé jazierka, ktoré sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj náročné na hru. Mnohí profesionálni hráči a golfisti s nízkym handicapom uvítajú túto výzvu.

Napriek tomu, že Playa Grande Golf Course je považovaný za náročné golfové ihrisko, je prístupný hráčom všetkých úrovní. Existujú rôzne tee boxy pre rôzne úrovne hráčov, takže každý si môže zvoliť zodpovedajúci stupeň obtiažnosti. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený golfista, tento golfový klub je ideálnou voľbou pre príjemné odreagovanie.

Okrem golfu je v Playa Grande Golf Course k dispozícii aj golfová akadémia, ktorá ponúka hodiny a tréningy pre hráčov všetkých vekových skupín a úrovní. Skúsení golfoví tréneri vám pomôžu zlepšiť techniku a hru.

Pre tých, ktorí si po skončení hry chcú oddýchnuť, je tu luxusný klubový dom, kde si môžu užívať občerstvenie a nápoje. Okrem toho sa v okolí nachádza mnoho luxusných letovísk, ktoré ponúkajú vynikajúce ubytovanie a relaxačné služby, ako je wellness centrum, bazén a reštaurácie.

Playa Grande Golf Course je jedným z najlepších miest pre golf na Dominikánskej republike a Karibiku ako celku. S krásnym prostredím, náročným dizajnom a prvotriednymi službami určite nechápe žiadneho golfistu chladným. Ak hľadáte kombináciu golfového dobrodružstva a luxusu, Playa Grande Golf Course by mal byť na vašom zozname miest, ktoré musíte navštíviť.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, a teraz sa môžete pripojiť k milovníkom golfovania a užiť si to v Playa Grande Golf Course. Ak ste golfista a chcete pridať k svojim dobrodružstvám aj tento typ športu, tak táto recenzia bola napísaná práve pre vás. Tu sa dozviete o všetkých aspektoch ubytovania pri tomto ihrisku: jeho poloha, služby a priestor.

Poloha

Playa Grande Golf Course sa nachádza v severovýchodnej časti Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan. Je to jedno z golf ihrísk, ktoré navrhli a postavili Nicholas a Jack Nicklausovi. S rozlohou 2,485 aru je to najväčšie ihrisko v Karibiku. Na ihrisku si môžete urobiť prechádzku až k obrovským útesom nad Atlantickým oceánom, kde nájdete krásne vyzerajúce pláže, ktoré sú medzi turistami populárne. Navyše Golf Club má aj kryté priestory, ktoré chránia golfistov pred prípadným dažďom.

Služby

Ako host pre niekoľko dní alebo týždňov, môžete očakávať, že budete mať k dispozícii všetky potrebné služby. Playa Grande Golf Course poskytuje turistom prístup k reštaurácii, kde si môžu vychutnať miestnu kuchyňu a uspokojiť hlad po celodennom golvovaní. V okolí sa nachádza mnoho ďalších obchodov a obchodných centier, ktoré poskytujú potraviny pre každého ako aj všetky druhy suvenírov a darčekov.

Priestor

Hlavným cieľom každého návštevníka ihriska by malo byť golf a to prináša radosť každému okolo. Hráči sú uvítaní na palubách luxusných automobilov, ktoré pre nich sú k dispozícii. Vo vonkajšom priestore sú stoličky, kde si môžu nielen hostia ale aj hráči oddýchnuť a pozorovať iných hráčov. Priestranné izby sú plne vybavené potrebným nábytkom. Okolo nájdete zeleň a drevené dvere, ktoré vás privedú do oddychových zón s nádherným výhľadom na okolitú krajinu.

V každom prípade ak hľadáte ubytovanie na vašu dovolenku, Playa Grande Golf Course je jedným z možných miest kde si môžete užiť golf a zároveň vychutnať všetko čo Dominikánska republika ponúka. Zelené územia, krásne výhľady a golf sú spojené s nádherným ubytovaním, ktoré robí z tohto miesta jedno z najlepších golf ihrísk v Dominikánskej republike.


Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a tropickým podnebím. Jedným z najobľúbenejších miest pre turistov i golfových hráčov je Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course sa nachádza v oblasti Rio San Juan, v severnej časti Dominikánskej republiky. Tento 18-jamkový golfový číre s 72 parmi je známy svojim nádherným výhľadom na Karibské more a okolitú krajinu. Golfový ihrisko bola navrhnutá a postavená svetoznámym architektom Robertom Trentom Jonesom.

Jednou z hlavných atrakcií tohto golfovho ihriska je jeho poloha. Playa Grande Golf Course sa nachádza na útese nad morem, takže hráči môžu vychutnávať krásne výhľady na pláže, palmové stromy a azúrové more. Každá jamka je premyslene navrhnutá tak, aby hráči mohli maximálne využiť okolitý terén a výhody všetkých prírodných prvkov.

Samotný terén je pestrý a zaujímavý, obsahuje množstvo rôznych druhov vegetácie a rôzne vodné prekážky. Hráči musia premýšľať nad svojim ťahom a strategicky plánovať každú jamku, aby dosiahli vynikajúce výsledky. Niektoré jamky sú dostatočne náročné, aby dokázali uspokojiť aj skúsených hráčov, zatiaľ čo iné sú dostatočne priateľské pre začiatočníkov.

Okrem samotného golfového ihriska Playa Grande Golf Course ponúka aj ďalšie zaujímavosti a vybavenia. Je tu moderný klubový dom, kde si hráči môžu oddýchnuť po náročnom dni za hrou a vychutnať si chutné jedlo a nápoje. K dispozícii je tiež golfová akadémia, kde môžete zlepšiť svoju hru pod dohľadom skúsených profesionálov.

Počasie v Dominikánskej republike je vždy priaznivé pre golfové hráčov. Celoročné teploty sú obvykle medzi 25 a 32 stupňov Celzia, takže je ideálne počasie na hranie golfa. V zime môže byť trochu viac vetra, ale to len pridáva k charme golfovému zážitku.

Playa Grande Golf Course je skvelou voľbou pre všetkých golfových nadšencov, ktorí si užívajú kombináciu krásneho golfového ihriska, úchvatných výhľadov a priateľskej atmosféry. Ak sa rozhodnete navštíviť Dominikánsku republiku, nenechajte si ujsť toto jedinečné golfové ihrisko. Určite užijete jedinečný golfový zážitok v jednom z najkrajších miest na svete.


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte dokonalú kombináciu luxusu, krásnych pláží a špičkového golfového zážitku, Dominikánska republika a Playa Grande Golf Course by mali byť vašou prvou voľbou. Tento nádherný ostrovný štát v Karibiku je známy svojimi pohľadnými plážami, azúrovými vodami a dobrým počasím počas celého roka. A Playa Grande Golf Course je jedným z najprestížnejších golfových ihrísk v regióne.

Nachádza sa na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v blízkosti mesta Río San Juan. Golfisti majú tu privilegovanú možnosť hrať na ihrisku navrhnutom svetoznámym dizajnérom Robertom Trentom Jonesom. Toto okázalé ihrisko zahŕňa 18 jamiek, pozdĺž krásneho pobrežia Karibskej oblasti. Jeho náročný a scenický layout vytvára zážitok, ktorý je hodný najnáročnejších golfových hráčov.

Playa Grande Golf Course je známy svojou unikátnou krajinou, ktorá zahŕňa vysoké útesy, skalné formácie a bujnú tropickú vegetáciu. Hráči sú vítaní vyzvať svoje zručnosti na rôznych úrovniach obtiažnosti, pričom majú možnosť obdivovať úchvatné scenérie, ktoré sa otvárajú pred nimi. Keďže sa nachádza na pobreží, golfisti si môžu vychutnať nádherný pohľad na Karibské more a jeho tyrkysovú farbu.

Okrem toho, že je Playa Grande Golf Course jedným z najkrajších golfových ihrísk, má tiež vynikajúce zázemie a služby. Klub má moderne vybavený tréningový areál, ktorý golfistom poskytuje možnosť zdokonaliť svoje zručnosti a techniky. Profesionálny personál je pripravený pomôcť vám s akýmkoľvek hľadaním a potešením, ktoré by ste mohli potrebovať.

Ak si predsa len vyberiete Dominikánsku republiku a Playa Grande Golf Course, môžete si byť istí, že sa vám ponúkne jedinečný zážitok. Tu budete môcť objaviť krásy Karibiku, zahrať si na jednom z najlepších golfových ihrísk a oddýchnuť si na krásnych plážach. Pred tým, ako sa vyberiete na cestu, nesmiete zabudnúť rezervovať si letenky a ubytovanie, aby ste mohli čo najskôr začať objavovať tento rajský kúsok zeme.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede o Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike:

1. Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course sa nachádza v meste Rio San Juan, na severnom pobreží Dominikánskej republiky.

2. Ako dlho trvá hra na ihrisku?
Doba hry na Playa Grande Golf Course je zvyčajne približne 4 až 5 hodín.

3. Mám si rezervovať tee time vopred?
Áno, je odporúčané si rezervovať tee time vopred, najmä počas vyššej sezóny, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

4. Aká je cena za hru na ihrisku?
Cena za hru na Playa Grande Golf Course sa líši v závislosti od sezóny a času v dňoch. Bližšie informácie o aktuálnych cenách nájdete na oficiálnej webovej stránke ihriska.

5. Je to verejný golfový klub alebo sú tam obmedzenia pre verejnosť?
Playa Grande Golf Course je otvorený pre verejnosť, ale nie je to verejný golfový klub. Niektoré časti ihriska sú pri výhradne pre členov a hotelových hostí.

6. Aký je dress code na Playa Grande Golf Course?
Dress code na ihrisku vyžaduje nosiť golfové oblečenie, ktoré je vhodné a účelné pre hru. Nie sú povolené šortky, rifle alebo plavky.

7. Je tam možnosť prenájmu golfových vozíkov?
Áno, Playa Grande Golf Course ponúka prenájom golfových vozíkov pre hráčov, ktorí si nechcú nosiť svoje vlastné.

8. Je tam na ihrisku reštaurácia alebo bar?
Áno, nachádza sa tam reštaurácia a bar, kde si hráči môžu oddýchnuť a počas hry osviežiť.

9. Môžem si priniesť vlastnú golfovú výstroj?
Áno, hráči majú možnosť si priniesť svoju vlastnú golfovú výstroj, alebo si ju zapožičať alebo zakúpiť na mieste.

10. Ako ďaleko je Playa Grande Golf Course od Dominikánskeho letiska?
Playa Grande Golf Course je vzdialené približne 1,5 hodiny jazdy autom od najbližšieho medzinárodného letiska v Puerte Plata.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky