Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Gambie Fajara Golf Course

Letenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia, malý africký štát obklopený Senegalom, je známy svojou bohatou krajinou, krásnymi plážami a pohostinnými ľuďmi. Ak ste nadšený golfista a radi by ste spoznali túto exotickú destináciu, letenka do Gambie je pre vás ideálnym spôsobom, ako sa tam dostať. A keď už tam budete, nezmeškajte príležitosť navštíviť famózne golfové ihrisko Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course, situované v malebnom mestečku Fajara, je jedným z najznámejších a najobľúbenejších golfových ihrísk v Gambii. Síce založené už v roku 1964, bolo v posledných rokoch renovované a vylepšené, aby poskytovalo špičkové golfové zážitky svojim návštevníkom.

Toto 18-otvorové golfové ihrisko je rozložené na ploche 3457 yardov a je vskutku malebné. Počas hry si budete môcť vychutnať tradičné africké krajiny s palmami, exotickou vegetáciou a dokonale udržiavanými trávnatými plochami. Ohromujúce výhľady na Atlantický oceán dopĺňajú atmosféru a vytvárajú nezabudnuteľnú rozkoš pre váš golfový zážitok.

Fajara Golf Course je vhodné pre každú úroveň golfových hráčov. Ak je to vaša prvá skúsenosť s golfom, nemusíte sa obávať, pretože tu nájdete aj skúseného golfovýho profesionála, ktorý vám rád poskytne inštrukcie a pomôže vám zbaviť sa prípadných chýb. Pre pokročilých hráčov zase poskytuje výzvu s rôznymi terénnymi črtami a náročnými jamkami. Bez ohľadu na váš golfový talent vám Fajara Golf Course určite prinesie veľa spokojnosti a dortžania.

Počas svojho pobytu na Fajara Golf Course sa môžete tešiť na moderné a dobre vybavené zázemie. Klubová reštaurácia vám ponúkne široký výber miestnych a medzinárodných jedál, ktoré dôkladne ocenia vaše chute. Pred alebo po hre si môžete odpocinúť a relaxovať v klube alebo na terase s nádherným výhľadom na golfové ihrisko.

Ak práve plánujete navštíviť Gambiu a zaujímate sa o golf, určite si nezabudnite vziať cestovný kufor so svojimi golfovými palicami. Letenka do Gambie vám otvára dvere do krajiny bohatstva, kultúry a krásy, a nesmiete prehliadnuť možnosť zahrať si na Fajara Golf Course. Budete mať jedinečnú príležitosť zažiť kombináciu sladkého golfového dobrodružstva a poznávania exotických prírodných a kultúrnych pamiatok Gambie.


Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je malá africká krajina, známa svojou ústupkovou plážou a požitkárskou atmosférou. Fajara Golf Course, nachádzajúci sa v hlavnom meste Banjul, je jedným z najpopulárnejších ubytovacích zariadení v krajine.

Fajara Golf Course je luxusný rezort situovaný priamo na pláži, čo ho robí ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v pokoji a súkromí. Svojou elegantnou architektúrou a vkusným dizajnom ponúka hosťom skutočne exkluzívny pobyt.

Rezort disponuje rôznymi typmi ubytovania, z ktorých si môžu hostia vybrať. Sú tu dostupné izby s výhľadom na oceán, ktoré poskytujú nádherný výhľad na pláž a slnko. Tieto izby sú vkusne zariadené a vybavené všetkým potrebným pre pohodlný pobyt.

Okrem toho je k dispozícii aj veľký výber apartmánov s jednou alebo dvoma spálňami, ktoré sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov. Tieto apartmány majú vlastnú kuchyňu a obývaciu izbu, čo poskytuje hostiteľom väčšiu slobodu a flexibilitu počas ich pobytu.

Jednou z najväčších atrakcií rezortu je samotné golfové ihrisko, ktorého park má rozlohu 29 hektárov. Hostia majú možnosť zahrať si na tomto krásnom ihrisku, ktoré je jedným z najlepších v celej Afrike. Okrem toho je k dispozícii aj tenisový kurt pre tých, ktorí favorizujú iný druh aktivity.

Rezort Fajara Golf Course tiež ponúka hostiteľom širokú škálu iných zábavných aktivít. Môžete si vychutnať čas strávený pri bazéne, relaxovať v wellness centre alebo ochutnať miestne gurmánske špeciality v jednom z hotelových reštaurácií.

Okolie rezortu Fajara Golf Course je tiež hodné objavovania. Hostia sa môžu vydať na prechádzku po pláži, vyhliadnuť si niektoré z miestnych trhov a kúpiť si suveníry, alebo navštíviť niektoré z historických miest v blízkosti, ako napríklad starobylé mestečko Juffure.

Fajara Golf Course je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku v Gambio. Luxusné ubytovanie, skvelé aktivity a pohostinnosť miestneho personálu spravia váš pobyt nezabudnuteľným. Takže neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v Fajara Golf Course ešte dnes!


Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia je malebný africký štát so strmou históriou a pôsobivou kultúrou. Môžeme sa oboznámiť s touto krajinou prostredníctvom jej jemného piesočnatého pobrežia, teplého Atlantického oceánu a krásnej prírody. Ale jedným z najväčších pokladov tejto krajiny je Fajara Golf Course, ktorý je pravým rajom pre golfistov a dovolenkárov.

Fajara Golf Course, ktorá sa nachádza na západnom pobreží Gambie, je renomovaným golfovým areálom s krásnou kombináciou prírodného prostredia a skvelého golfovania. Tento 18-jamkový golfový klub ponúka nádherný výhľad na Atlantický oceán a je obklopený bujnou zelenou vegetáciou, ktorá vytvára ideálnu atmosféru pre hru.

Golfový areál v Fajare nie je len o golfu, je to aj o pocitu pokoja a relaxácie. Tu si môžete oddýchnuť a uniknúť z ruchu každodenného života. Klubová budova je situovaná na úvodných jamkách a ponúka útulnú atmosféru s výhľadom na golfové ihrisko a oceán. Je to ideálne miesto na oddych po náročnom dni na ihrisku.

Fajara Golf Course je známy svojimi kvalitnými trávnikmi a brehmi pokrytými jemným pieskom. Hracie plochy sú dobre udržiavané a ponúkajú vynikajúce podmienky pre golfistov všetkých úrovní zručností. Dizajn ihriska poskytuje výzvu pre skúsených hráčov, zatiaľ čo zohľadňuje aj hráčov s nižším skóre.

Okrem golfového ihriska ponúka Fajara Golf Course aj tréningovú oblasť, ktorá je ideálna pre hráčov, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti. Táto oblasť obsahuje doriešovacie ihrisko, bunkre na tréning rôznych typov úderov a iné prípravné plochy.

Pre tých, ktorí sa radi oddávajú luxusu a pohodliu, Fajara Golf Course ponúka aj výnimočné ubytovanie. Môžete si vybrať medzi hotelmi a rezortmi, ktoré sú len pár minút od golfového areálu. Tieto hotely majú širokú škálu vybaveností vrátane bazénov, spa centier a reštaurácií, kde si môžete dopriať gurmánske jedlá.

Pre tých, ktorí sa chcú začleniť do miestnej kultúry, môžu si organizať prehliadku po okolí a spoznávať tradičný gambijský život. Môžete sa vybrať na rybárčenie, navštíviť miestne trhy, bobrove jazero alebo aj zážitkovú plavbu po rieke Gambia.

Fajara Golf Course je skutočným skvostom Gambie. Tento krásny golfový areál ponúka vynikajúce golfové ihrisko, úžasné ubytovanie a blízkosť k miestnej kultúre. Je ideálnym miestom pre dovolenku pre golfistov aj dovolenkárov, ktorí si chcú užiť krásu Gambie a vydať sa na dobrodružstvo v tejto fascinujúcej africkej krajine.


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambie je západoafrická krajina, ktorou prechádza priemyselný pás a oceánsky prúd. Táto kombinácia faktorov spôsobuje jedinečné a veľmi príjemné podnebie počas celého roka.

Fajara Golf Course, ktoré sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gambie, Banjulu, je jedným z miest, kde môžete zažiť toto úžasné počasie. Tento známy golfový rezort sa nachádza priamo na brehu Atlantického oceánu, čo mu dáva výhodu vynikajúcich poveternostných podmienok pre golfistov a návštevníkov.

Počasie v Fajara Golf Course je veľmi stabilné a príjemné počas celej sezóny. Teploty sa pohybujú medzi 24 ° C a 31 ° C, s minimálnymi výkyvmi v teplejších mesiacoch od decembra do apríla. Vďaka svojej polohe pri Atlantickom oceáne je tu príjemný morský vánek, ktorý zmierni horúce letné dni.

Zima v Gambii je obdobie od novembra do apríla. Počas tejto doby je suché počasie s minimálnym množstvom zrážok a priemernými teplotami okolo 25 ° C až 30 ° C. Je to ideálna doba pre návštevníkov, ktorí sa chcú vyhnúť horúcemu a vlhkému lete, ale stále si užiť príjemné počasie bez dažďa.

Leto v Gambii trvá od mája do októbra. Počas tohto obdobia je o niečo horúcejšie s priemernými teplotami dosahujúcimi 30 ° C až 35 ° C. Ale vďaka blízkosti oceánu a morským vánkom zostáva počasie stále pohodlné. Morský vánek zabezpečuje príjemnú chladivosť a umožňuje golfovým hráčom a návštevníkom užívať si aktivity vonku bez nadmerného potenia.

Okrem príjemného počasia je Fajara Golf Course tiež obklopený krásnou prírodou a nádhernými plážami. Počasie v tejto oblasti umožňuje návštevníkom využiť tieto kvality a užiť si krásu prírody a oceánu.

Ak hľadáte miesto s príjemným počasím pre golfovanie a oddych, Fajara Golf Course v Gambii je ideálna voľba. Jeho úžasné počasie počas celej sezóny, spolu s pohodlným morským váňom a nádhernou prírodou, sa postarajú o to, aby váš pobyt bol nezabudnuteľným zážitkom.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky