Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Seychely Anse Major

Ubytovanie Seychely Anse Major


Anse Major je jednou z najkrajších pláží na Seychelách, ktorá sa nachádza na severozápade ostrova Mahé. Je miestom, ktoré si zamilujú nielen milovníci prírody a relaxu, ale aj tí, ktorí hľadajú exotickú destináciu s perfektným ubytovaním.

Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku v tejto malebnej oblasti, máte na výber medzi rôznymi typmi ubytovania. Seychely ponúkajú širokú škálu hotelov, rezortov, privátnych výletov a luxusných vil, z ktorých si môžete vybrať.

Jednou z najobľúbenejších možností je pobyt v rámci rezortu. Veľa výnimočných rezortov sa nachádza priamo na pláži Anse Major, čo vám umožňuje mať jednoduchý a rýchly prístup ku krásnej pláži. Rezorty zvyčajne ponúkajú rozličné izby s rôznymi cenovými kategóriami a vybavením. Od luxusných prenosných apartmánov po jednoduché izby, Seychely majú možnosti pre každého.

Alternatívou k rezortom sú víly a apartmány, ktoré sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú väčšiu súkromie a samostatnosť. Víly sú často vybudované v blízkosti pláže, čo vám umožňuje vychutnať si nádherný výhľad a len pár krokov od mora. Apartmány sú zvyčajne dobre vybavené a môžete sa cítiť ako doma počas vášho pobytu.

Nech sa rozhodnete pre akejkoľvek ubytovanie, výhody pobytu v oblasti Anse Major sú jedinečné. Táto časť ostrova Mahé má menej turistov a ponúka kľudnú atmosféru, perfektnú pre oddych a relaxáciu. Pláž je čistá, s bielym pieskom a jemným modrým morom, ktorá vám umožňuje stráviť hodiny len tak vychutnávajúc slnko a prírodu.

Okrem pláže si môžete vychutnať aj iné turistické aktivity a atrakcie v okolí. V blízkosti sa nachádza národný park Morne Seychellois, kde si môžete vychutnať prechádzky až k vrcholu kopca a obdivovať nádherný výhľad na okolitý ostrov. Navyše, ryť cestu do hlavného mesta Victoria, môžete navštíviť trh a objavovať miestnu kultúru a tradície.

Seychely Anse Major je skutočne magickým miestom na pobyt. Nie je nielen krásna pláž, ale aj úžasné miesto, kde si môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu. Či už sa rozhodnete pre luxusné rezorty, alebo útulné vile, určite nebudete sklamaní. Užite si všetko, čo Seychely majú ponúknuť a nechajte sa uniesť ich krásou.


Letenka Seychely Anse Major


Anse Major je jedným z najkrajších a najvyhľadávanejších miest na Seychelách. Tento malý a odľahlý ostrov je známy pre svoju nádhernú krajinu, dokonalú pláž a fascinujúcu podmorskú faunu a flóru.

Ak sa rozhodnete navštíviť Seychely, letenka na Anse Major by mala byť nevyhnutnou súčasťou vašej cesty. Let od európskych či medzinárodných letísk trvá približne 10 hodín, v závislosti od miesta vycestovania a počasia. Keďže Seychely sú populárnou turistickou destináciou, nie je problém nájsť letenky za rozumné ceny.

Po prílete na ostrov Mahé, musíte absolvovať krátku plavbu lodou do prístavu Victoria. Odtiaľ si môžete zvoliť, či sa vyberiete na pláž pešo alebo zaplatíte za loďku do Anse Major. Obe možnosti majú svoje čaro.

Keďže Anse Major je chránená prírodná rezervácia, platí tu reštrikcia, ktorá obmedzuje vstup na 30 ľudí denne, aby sa udržala prírodná krása ostrova. Preto odporúčam rezervovať si miesto do tejto rezervácie vopred.

Na Anse Major nájdete jednu z najkrajších pláží na Seychelách. Bielý piesok, jasná modrá voda a pokojná atmosféra vytvárajú rajskú scenériu. Pláž je obklopená hustým pralesom, čo dodáva miestu tú správnu exotickej atmosféru. Práve táto kombinácia krásy je ideálna pre romantické prechádzky po pláži alebo relaxáciu na slnku.

Seychely sú známe svojou exotickou a pestrou podmorskou faunou a flórou. Preto sa na Anse Major oplatí skúsiť šnorchlovanie alebo potápanie. Okolo ostrova sa nachádza množstvo korálových útesov, v ktorých môžete objaviť rôzne druhy rýb, korytnačky alebo iných morských živočíchov. Ak ste vodným športom nadšení, môžete si požičať napríklad aj kajak a objavovať okolité miesta.

V prípade, že sa chcete na chvíľu oddialiť od pláže, môžete si vychutnať prechádzky po pralese, kde nájdete rôzne druhy vtákov a vzácne druhy rastlín. Ak máte radi dobrodružstvo, môžete sa vybrať na nenáročný výstup na vrchol kopca Anse Majo, z ktorého sa vám naskytne panoramatický výhľad na okolitú krajinu.

Letenka na Seychely a následne na ostrov Anse Major vám poskytne skutočný únik od každodenného zhonu a ponúkne vám príležitosť odpočívať v rajskom prostredí. V seychelskom raji na Anse Major si môžete užívať spojenie s prírodou, nádherné pláže a neopakovateľné zážitky pod vodou. Takže neváhajte a vyskúšajte si tento malý kúsok prírodného rajského ostrova.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Major


Q: Ako sa dostanem na pláž Anse Major na Seychelách?
A: Je možné sa tam dostať pešo, lodou alebo taxíkom.

Q: Kedy je najlepší čas na návštevu Anse Major?
A: Najlepším časom na návštevu tejto pláže je počas suchých mesiacov, ktoré sú od mája do septembra.

Q: Je na Anse Major možné kempovať?
A: Nie, kempovanie nie je povolené na tejto pláži.

Q: Je na pláži Anse Major možné využiť lehátka a slnečníky?
A: Nie, táto pláž nie je komerčná a neponúka žiadnu infraštruktúru.

Q: Je kúpanie na Anse Major bezpečné?
A: Áno, kúpanie na tejto pláži je bezpečné, ale vždy by ste mali byť opatrní a dodržiavať bezpečnostné opatrenia.

Q: Je možné na Anse Major vidieť morské želvy?
A: Áno, je to možné, pretože tento segment pobrežia je ich obľúbeným hájiskom.

Q: Aké služby je možné nájsť na pláži Anse Major?
A: Neexistujú žiadne služby, ktoré by boli k dispozícii na tejto divokej a nekomerciálnej pláži.


Dovolenka Seychely Anse Major


Seychely sú malým rajským ostrovom, kde sa môžeš utopiť v prírodnej kráse a očariť sa tyrkysovými vodami. Medzi najexkluzívnejšie a najkrajšie miesta v Seychely patrí pláž Anse Major.

Anse Major je ukrytá na severe ostrova Mahé, najväčšieho ostrova Seychel. Táto nedotknutá pláž je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Anse Major si zachováva svoju prírodnú krásu a divokosť, pretože si ju môžeš užiť iba pešo či loďou.

Prístup k tejto nádhernej pláži je možný len po chodníku, ktorý vedie cez bujný prales. Táto treková trasa trvá necelú hodinu, ale prírodné krásy, ktoré stretneš po ceste, za tú námahu rozhodne stojí. Cesta ponúka spektakulárne výhľady na indický oceán a okolité ostrovy, vodopády a rastliny zaujímavých tvarov.

Keď sa konečne dostaneš na Anse Major, budeš ohromený nekonečnými bielymi piesočnatými plážami, ktoré sa tiahnu okolo tyrkysového mora. Vodka je jasná a pokojná, ideálna na plávanie alebo potápanie. Pláže sú tiež obklopené granitovými skalami, čo len umocňuje ich divokosť a prírodnú krásu.

Na pláži si môžeš vychutnať pokoj a súkromie, pretože turisti sem zriedka zablúdia kvôli odľahlosti miesta. Môžeš si oddýchnuť v tieni palmových stromov alebo si zaplávať v mori. Táto exkluzivita a oáza pokoja je pravým miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť od zhonu moderného života a spojit sa s prírodou.

Okrem toho, že si môžeš užívať nádhernú pláž, Anse Major ponúka aj možnosti pre výlety. Prechádzka do nedotknutej zátoky Port Launay je jednou z možností. Tu môžeš objaviť ďalšie tajomné pláže a pokračovať v objavovaní miestnej flóry a fauny.

Ak si zoberieš so sebou piknikovú deku a občerstvenie, môžeš stráviť celý deň pri mori s výhľadmi na nekonečnú vodnú plochu a postupne sa pohrávať s prúdmi a kačacími vlnami. Anse Major je ideálne miesto pre romantickú dovolenku pre dvoch alebo na oddych od moderného sveta.

Ak sa rozhodneš navštíviť Seychelské ostrovy, určite nevynechaj pláž Anse Major. Je jedinečnou prírodnou nádielkou, ktorú musíš vidieť na vlastné oči. Nádherná príroda, pokoj a pokora tejto pláže ťa však určite nenechajú ľahostajným.


Počasie Seychely Anse Major


Anse Major je jednou z najkrajších pláží na Seychelách a hladké pieskové pláže sú obklopené krásnými zelenými horami. To, čo robí Anse Major jedinečným a nezabudnuteľným miestom, je jeho klíma a počasie. V tomto článku sa pozrieme na počasie a klimatické podmienky na pláži Anse Major.

Anse Major patrí medzi najpopulárnejšie pláže na Mahé, najväčšom ostrove Seychel. Počasie na tejto pláži je typické pre tropické podnebie, ktoré sa vyznačuje vysokou vlhkosťou a vysokými teplotami po celý rok. Teploty sa pohybujú okolo 30 stupňov Celzia a v lete (od mája do septembra) by sa teplota mohla dostať až na 34 stupňov Celzia.

Anse Major je tiež pod vplyvom monzúnového vetra, ktorý sa vyskytuje dva razy do roka. Južný monzún pride v období od mája do októbra a prináša so sebou intenzívne zrážky. Naopak, severný monzún je v období od novembra do apríla, kedy sú zrážky oveľa menej pravdepodobné. V zimnom období sú aj teploty mierne chladnejšie, priemerná teplota sa pohybuje okolo 27 stupňov Celzia.

Väčšina ľudí navštívi Anse Major v období od mája do septembra, keď je teplejšie počasie a zväčša suché. Ako sme však už spomínali, práve v tomto období môže byť tiež veľa zrážok, takže sa na to treba pripraviť. Ak sa však rozhodnete navštíviť Anse Major v zimnom období, nemusíte sa obávať zrážok.

Celkovo je počasie na Anse Majorova zabezpečené ideálne podmienky na plávanie a slnenie. Najlepší čas na návštevu pláže sú obdobie sucha od mája do septembra, a aj keď je zima, pláž stále ponúka celý rok krásne prostredie.

V závislosti od vašich predstáv môžete sa rozhodnúť pre návštevu Anse Major v období sucha alebo na konci roka. V každom prípade však nezabudnite na správny dresink a opaľovacie krémy s vysokým ochranným faktorom, takže sa môžete tešiť na nezabudnuteľné zážitky túlajúc sa po najkrajších plážach na Seychelách.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky